Poznajmy się bliżej

Apartament w Kołobrzegu - na wynajem

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszego rodzinnego apartamentu w Kołobrzegu na wynajem. Już teraz życzymy Ci dużo słońca i przyjemnego wypoczynku – mamy nadzieję, że wybierzesz właśnie Portino, który stanie się Twoim drugim domem bliżej morza.


Port i plaża w Kołobrzegu – widok z lotu ptaka

Kiedy wybieraliśmy lokalizację i urządzaliśmy apartament towarzyszyła nam myśl, aby stworzyć dla naszych Gości Ich własną przystań i prawdziwy „dom bliżej morza”, do którego zawsze chce się wracać. Zależało nam, aby stworzyć miejsce, w którym sami chcielibyśmy zamieszkać podczas rodzinnych wakacji nad morzem.

Podobnie jak wszyscy często żyjemy w pośpiechu, sporo pracujemy i chcemy, dlatego cenimy domowy spokój i komfort wypoczynku. Właśnie nimi chcemy się podzielić z naszymi Gośćmi. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli się nimi podzielić także z Tobą i Twoją rodziną lub przyjaciółmi.
ASIA

Spokojna i uśmiechnięta

WłaścicielkaMAKSIU

Uroczy rozbójnik

Prezes apartamentu PortinoFILIP

Pełen energii i sympatyczny

WłaścicielCHCESZ ZAPYTAĆ O APARTAMENT?

Chętnie odpowiemy – szybko i wyczerpująco!


Szybki kontakt

Apartament nad morzem Kołobrzeg – ceny

Nasz 6-osobowy apartament nad morzem w Kołobrzegu zlokalizowany przy ulicy Solnej 11 to rodzinna oferta, która łączy wysokie komfort i dobre ceny. Cena noclegów różnią się w zależności od terminu rezerwacji, długości pobytu oraz liczy Osób. Poza sezonem letnim ceny apartamentu rozpoczynają się od 200 złotych za dobę, natomiast w sezonie letnim (okres wakacyjny: koniec czerwca – połowa września) rozpoczynają się od 400 złotych.

Apartament w Kołobrzegu na wynajem

Portino to apartament w Kołobrzegu na wynajem – lokalizacja blisko morza i centrum miasta, pełne wyposażenie oraz udogodnienia dla dzieci sprawiają, że wynajem apartamentu opłaca się bardziej niż hotel. W przypadku dłuższych pobytów oferujemy atrakcyjne zniżki oraz dodatkowe rabaty na kolejne rezerwacje. Nasz apartament do wynajęcia to świetna oferta na wakacje, rodzinny urlop, długi weekend, święta, festiwal sunrise 2018.

Rodzinny apartament w Kołobrzegu – udogodnienia dla dzieci

Portino to 6-osobowy rodzinny apartament nad morzem w Kołobrzegu, który wyposażyliśmy z myślą o dorosłych i małych Gościach. Sami jesteśmy rodzicami, dlatego wiemy, czego maluchy potrzebują podczas pobytu na wakacjach. Właśnie dlatego w Portino czeka na dzieci strefa zabawy z klockami, malowankami i małym stolikiem, rozkładane łóżeczko z wygodnym materacem, fotelik do karmienia, plastikowe naczynia oraz sztućce oraz zestaw plażowy (wiaderko, grabki, foremki).